Kobieco

Nigdy nie ukrywam, że zdecydowanie lepiej czuję się po tej drugiej stronie obiektywu. Kiedyś ciężko było mnie namówić na kadry w podobnym klimacie, a z każdych wakacji wracałam z masą zdjęć wszystkich tylko nie ze mną. Na blogu jest mnie już zdecydowanie dużo więcej, ale nie zmienia to faktu, że każde takie sesje są dla mnie nie lada wyzwaniem. Zazwyczaj pokazuję się tu Wam w raczej iście Instagramowych niezobowiązujących stylizacjach, ale tym razem będzie nieco inaczej. 
Spodnie z wysokim stanem to mój hit już od poprzedniego lata. Na weekendowe wypady raczej się nie sprawdzą, ale w biurowym gmachu jak najbardziej. Dla mnie idealne w każdej tonacji. Czuję się w nich kobieco i elegancko, nawet wtedy, kiedy zakładam do nich nieco luźniejszą górę. Uzupełnieniem tej stylizacji jest biżuteria. Patrząc na mój minimalizm i biżuterię, jaką pokazywałam Wam do tej pory, jest dość wyrazista. Kiedyś myślałam, że takie modele są zdecydowanie nie dla mnie. Jak widać się myliłam. Postanowiłam to zmienić i od teraz będę coraz częściej sięgać po takie wzory. Nie wiem czy przychodzi to z wiekiem, czy raczej jest to efekt wiosny, która nastraja nas do zmian. Mój naszyjnik i bransoletka pochodzą z Apart z kolekcji Artelioni, do tego dobrałam pierścionek z cyrkoniami. Taki zestaw z pewnością nie nadaje się do biura, ale na sezon ślubno-komunijny jak najbardziej. Zamierzam go również wykorzystać na już całkiem wieczorne wyjścia, do małej czarnej. Niewątpliwie ożywi stylizację i doda jej elegancji i blasku. 
Najważniejsze jest byśmy my kobiety czuły się każdego dnia bardzo kobieco, bo tak jak my się czujemy odbiera nas cały świat.

biżuteria Apart
spodnie Zara
sweter Laurella
buty Liu jo
okulary Max Mara
Photobucket