Piknik Apart
Lepszego dnia dziecka nie można sobie wymarzyć. Plejada gwiazd, moc atrakcji, mnóstwo zabawy, a na dodatek tyle łakoci, że sam Kubuś Puchatek nie dałby rady. 
Dzień Dziecka w takim towarzystwie świętowaliśmy już dwukrotnie, więc kolejne zaproszenie przyjęliśmy z wielką radością. Byliśmy pewni, że będzie to wyjątkowy dzień i tak też się stało. Dzień Mamy w połączeniu z Dniem Dziecka wypadł wprost idealnie. 
Marka Apart jest z nami już kilka lat i wiecie doskonale, że ich biżuterię lubię nie tylko ja, ale również i moje córki. Chętnie też noszę zegarki Elixa, a dziewczyny te od AM:PM. Marcin lubuje się w modelach Aztorina. Jak widać każdy znajdzie coś dla siebie. Na evencie mogliśmy zobaczyć kolejne nowości z kolekcji dla dzieci. Każda taka błyskotka zachwyca mnie na tyle, że znów chciałabym być dzieckiem. Nie będę jednak ukrywać, że i tak czasami podbieram córce biżuterię czy zegarki z kolekcji Disney. 
Wiwiana stwierdziła, że był to: "najlepszy Dzień Dziecka ever" ;-) Wcale jej się nie dziwę, gdyż spotkała w końcu na żywo swoje ulubione gwiazdy Internetu. Któż przecież nie zna Fit Lovers. Wspólne zdjęcie na ściance to spełnienie marzeń. Nawet psiak Pameli i Mateusza ją polubił. Widzieliście pewnie na InstaStories jak się do niej przytulał. Mam nadzieję, że nasz Cocos nie będzie zazdrosny. Na to wszystko Fit Lovers zaprosił na wspólny trening. Trening w takim towarzystwie to jak wisienka na torcie. 
Dziękujemy Apart za zaproszenie i DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw za wyśmienitą gościnę. 
Photobucket