KLASYKAJeśli śledzicie mojego Instagrama wiecie, że pochłonięta jestem w zupełności nowym domem i codziennie prosto po pracy pędzę na budowę. Wtedy zamieniam moją biurową stylizację na wygodne dresy. Nie będę jednak ukrywać, że w mojej garderobie dominują stonowane kolory niezależnie od stylu mojego ubioru. Może i jestem monotonna, ale lubię stawiać na klasykę i proste fasony.
Tym razem po pracy zrobiłam wyjątek i przygotowałam dla Was kilka kadrów. W biegu zmieniłam tylko eleganckie mokasyny na szpilki. 
Kolory moich ulubionych stylizacji przeniosłam również do domu. Czarny, biały i wszystkie odcienie szarości od tej pory będą królować nie tylko w szafie, ale również i w całym domu, zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz. Będzie surowo i minimalistycznie, tak jak moje stylizacje.
Dopełnieniem mojego domu są schody z mikrocementu, a dopełnieniem mojej dzisiejszej stylizacji jest zegarek i bransoletka Elixa wyszukane w sklepie Apart. Prosto i klasycznie, tak jak lubię najbardziej. Lubię, kiedy wszystko, co mnie otacza, jest spójne. Photobucket