MINIMALIZM


Wyselekcjonowana sztuka ścienna od Poster Store w naszym domu w końcu znalazła swoje miejsce. Długo szukałam dla niej odpowiedniego kawałka ściany i broniłam się jak mogłam przed każdą kolejną dziurą. Nasz dom jest bardzo prosty w swojej formie i proste jest również wnętrze. Utrzymanie takiego minimalizmu jest nie lada wyzwaniem, ale niesie za to za sobą ogromną przestrzeń, na której nam najbardziej zależało. Każda rzecz jest tu wyjątkowo przemyślana i nic nie jest tu przypadkowe. 
Plakaty Poster Store idealnie wkomponowały się w nasze wnętrze. Wybrałam te biało-czarne oraz te z lekką nutą ciemnej zieleni i oprawiłam w czarną metalową ramę. Obrazy w takiej minimalistycznej formie doskonale wypełniły puste przestrzenie i wpasowały się w klimat naszego domu. 
Dom praktycznie jest już skończony, brakuje tylko kilku szczegółów. Jest bardzo industrialnie i trochę surowo, tak jak sobie zamierzyliśmy. Jest na pewno zdecydowanie inaczej, niż domy które odwiedzamy. Wkrótce nasza rodzina się powiększy, ale w dalszym ciągu będziemy bardzo konsekwentni, bo nie zamierzamy tego minimalizmu naruszyć. Ale o tym już wkrótce. 

Jeśli marzy Wam się któryś z obrazów, a może nawet kilka, możecie skorzystać z kodu rabatowego. Wpisując dwarazyw30 otrzymacie 30% zniżki na plakaty (z wyłączeniem kategorii Selection). Kod jest ważny do 2 marca 2020 roku. 
Zapraszam również do wcześniejszego wpisu przygotowanego wraz z Posterstore DOM .


Photobucket