O nas


dwarazyw.pl 
Prawdopodobnie najlepszy blog lifestylowy 
z modą w pierwszym rzędzie


Jeszcze tak całkiem niedawno uwieczniałam tu zabawne stylizacje moich córek, które były bardziej ich niż moje.  Pokazywałam modę widzianą oczami dziecka tego dużego i tego małego. Modę jaką chciały nosić, a nie taką, w którą najchętniej ubraliby je rodzice. 

Dzieci dorosły, a mi zostało moje miejsce w sieci. To dzięki Wam mogłam realizować swoją pasję nie rezygnując z czasu poświęconego dzieciom. 

Blog nabiera innego znaczenia. Znajdziecie tu teraz również i moje wybory. Otworzę, zresztą na Wasze życzenie, i męską szafę. Modą należy się bawić. Łączyć tkaniny, faktury i style. Nie ważne ile ma się lat. Moda daje poczucie wolności. Genialnie wyraża nas. Zakochana jestem w modzie, tej dziecięcej. Czerpię z niej inspiracje również i dla siebie. A jak się noszą moje córki? Z nonszalancją godną pozazdroszczenia. Lekko i z dziecięcym rozmachem. Tu przypadkowość i spontaniczność tworzy najpiękniejsze stylizacje. To zdecydowanie bardziej ekscytujące niż moda dla dorosłych! 


Pragnę byście poczuli nie tylko estetykę, którą chcę Wam przekazać, ale również by moja fotografia pobudzała Wasze zmysły do tworzenia zarówno stylizacji jak i pięknych fotografii. Zabieram aparat w różne zakątki Polski, Europy i świata; na te małe podróże i duże. Tyle pięknych miejsc jest przecież do zobaczenia... Pamiętajcie, że moda to nie tylko ubrania! Moda to całe nasze życie! 
A życie należy czerpać całymi garściami!

Nie lubisz mody, zapraszam na www.patrycjawalburg.pl Daj się zaskoczyć!